Sildid:

Võta parim kõigest mis teele satub

Kõige õnnelikumatel inimestel ei ole tingimata kõigest kõige paremat, nad lihtsalt võtavad parima kõigest, mis nende teele satub.

Inimeste nõustamine on suur privileeg ja ka suur vastutus.

Selle töö käigus tuleb päevavalgele üks lihtne tõde – me oleme üksteisega rohkem sarnased kui erinevad, meil on universaalsed väljakutsed elus, mis puudutavad meid kõiki. Praegune aeg ei ole erand.

Me kõik vajame rohkemal või vähemal määral tähelepanu ning armastust, turvatunnet, soovime, et meie eludel oleks (kõrgem) mõte, vajame hingerahu ja tunnustust. Need on need anumad, mida meil kõigil tuleb täita ning puudujäägid neis anumates loovadki meie eludesse probleeme ja mitte kunagi ei ole asi kelleski teises. Vaid meie meel on see, mis seob meie sisemise probleemi välise nähtusega.

Taevas juubeldab siis, kui me maises elus mööda oru põhja kõnnime, oleme siis muutustele ning tervenemisele kõige lähemal. Kõige pimedam aeg on vahetult enne koitu. Kannatusest leiame me oma vaimutoidu, tarkuse alged. Viimast muidugi juhul kui inimene ei jää ohvrirolli ning ei looda ainult välisele abile vaid võtab seesmiselt kasvada.

Kõigil inimestel on elus just piisavalt raskusi, mis neid karastavad, piisavalt olukordi elus, et õnne tunda, piisavalt kurbust, et inimeseks olemist kogeda. Kõik see sünnitab meis tarkuse.

Kui sa sündisid, siis sa nutsid ja kõik sinu ümber naeratasid. Ela oma elu nii, et kui sa ühel hetkel siit lahkud, siis sina naeratad ja sind ümbritsevad nutavad.

Eelmine
Kuni surm meid ei lahuta
Järgmine
Naise väljakutsed 21. sajandil – kuidas usaldada ja vabaneda kontrollivajadusest?

Lisa kommentaar

Email again: