Vastsündinu

Vastsündinu on tugevalt ühendatud vaimuilmaga ja füüsilise keha sünni järel jätkub teadvuse järk-järguline laskumine füüsilisse maailma.

Mainitud tõika kinnitab ka asjaolu, et imikud magavad enamuse ajast ning nende ärkveloleku aeg kasvab ajas, teades, et une ajal on inimese hingelis-vaimne olemus väljunud kehalis-füüsilisest olemusest. Ta siseneb üha enam sellesse kehastusse ja kõigesse sellesse, mida talle annavad vanemad ja esivanemad. Sünd on nii vaimsel kui füüsilisel tasandil oma pärandi vastuvõtmine. Juba eostamise hetkel oleme olemas ja kogu oma pagasi ning küttevaruga. Vabadus seisneb vaimus, üleloomulikus.

Jumalik-vaimsest maailmast füüsilisse maailma kehastudes kanname enestes juba kogu informatsiooni, millega elu jooksul kohtume. Me kanname enestes tõde iseenda ja oma elutee kohta. Kõik, mida teadvus võib läbi kehalisuse saavutada, asub temas eneses.

Mida väiksem laps, seda tugevam jumalik õndsus on teda kaitsmas. Imik on täielikult sõltuv teda hoidvatest kätest ja nende käte taga olevast. Kõik hilisemas elus kogetav hingevajadus on vaimuotsing tagasi sellesse maksimaalsesse ühendusse kõiksusega. Me otsime seda, millest oleme tulnud, kes oleme, kuhu kuulume.

Vastsündinu kogeb ent ei teadvusta. Tal puuduvad sünni- ja surmavahelistest elamustest mälestused. Beebi on tõestus, et inimeses on olemas hingelis-vaimne, mis on täiesti sõltumatu inimese kehalisusest, milles ta asub. Meie kehalisus on väline kest ja töövahend. Hingelis-vaimne on meie olemus ja kehastus selle piiratud väljendus antud maailmas. Mida väiksem laps, seda enam on talle vaimumaailm avatud.

Vastsündinud kompavad seda maailma oma ülimeelte abil. Imikud on ühenduses sellega, mis peitub tegelikult alati kõige elu taga. Beebid reageerivad vahetult kõigele silmale nähtamatule ning käega katsumatu peale. Kõik beebid on ülitundlikud.

Eelmine
Ema hääl on lapse parim ravim
Järgmine
Me sünnime ümber

Lisa kommentaar

Email again: