Ühe eluga võib elada mitu elu, aga samas ka mitte ühtegi

Tee oma elu korda, see on igaühele jõukohane, ühteaegu nii õigus kui ka kohustus. Kõigepealt korrasta oma sisemaailm.


Puhasta ära eneses kõik toksiline, sind tagasi hoidev ja hävitav. Samamoodi nagu sa koristad oma kodu ja autot, puhasta ära ka oma sisemaailm. Lahenda ära endas kõik ebakõlad, tasakaalutused, vastupanud, ebakindlused ja hirmud. Lõdvestu elus kõikidesse oma sisemistesse pingetesse ja lase neist lahti.

Lahenda ära ja vii lõpule kõik see, mida sa oled iseendas ja oma elus siiani kogu aeg edasi lükanud, vältinud aga samas oma hinges teadnud, et peaksid selle ära tegema. Lahenda need kinnised kohad, tee see ära, vii pooleliolev lõpuni ja sellega saab ühele poole. Sa saad edasi liikuda. Mida vähem sul on elus lahendamata teemasid, seda kergem on elu, seda kergem on elada. Mida rohkem on sul lahendamata teemasid, seda raskem on sinu elu.

Elada tuleb praegu, mitte homme. Tark inimene vaatab elu kui kasvamise võimalust, sõltumata sellest kas ollakse elukevades või – sügises. Ole iga päev parim versioon iseendast – ole puhtam, selgem ja vabam. Lase lahti kõigest, mis muudab sinu südame raskeks. Asenda hirm usaldusega. Rasked mõtted asenda kergete ja helgetega. Luba oma visioonidel ja mõtetel avarduda. Mis sinu elus veel võimalik võiks olla, kui oma seniseid piire nihutad?

Luba oma südameheadusel sellele maailmale välja paista. Armastust vastu võtta ja välja anda on niisama loomulik nagu sa just hetk tagasi sisse ja välja hingasid. Luba endal teadlikult hingata avaramalt sisse ja välja hingates lõdvestu sellesse sügavalt. Armastus on elu. Armastama ja elada tuleb meil kõigil ise õppida.

Kui inimese keha on katki, väsinud, kulunud ja haige, siis on see sellest, kuidas inimene on oma elu elanud. Selles avaldub inimese teadmatus, võimetus, mugavus ning hoolimatus iseenda, oma elu ja keha suhtes. Iga inimese püha kohus on hoida oma keha tervena. Selleks, et meie keha saaks olla terve, peab meil olema oma kehaga hea kontakt. Tuleb võtta oma keha kuulda ning anda talle seda, mida ta terveks ning täiuslikuks toimimiseks tegelikult vajab. On ülioluline, millist kütust sa oma kehale annad. Kas sa tead alati ja täpselt, mida sa sööd ja kuidas see sinu kehale mõjub? Kui sa ei tea, mida sööd, ära parem söö üldse.

Tõuse oma elus uuele kvaliteedile ja muuda oma elu, korrasta oma sisemaailm, puhasta oma keha ja luba endale vaid parimat. Me oleme tulnud siia selleks, et läbi elu saada oma hing kergemaks, mitte vastupidi – vanemaks saades oleme üha rohkem elutüdimusse „kinni jooksnud“.

Kui inimeses valitseb puhtus, selgus, siis on ta täitnud oma elu ülesannet - ta on jõudnud selles elus oma vaimses arengus edasi. On müstika, mida üks inimene võib elu ja selle kehastusega peale hakata. Millise puudutuse võib inimene oma eluga sellele maailmale anda. Sa mõjud alati. Ära alahinda oma mõju sellele maailmale ja oma lähedastele! Ja neid, kes sulle kõige lähemal, tuleb enim hoida!


Eelmine
Viis sammu kuidas jõuda lähisuhtes uuele tasemele
Järgmine
Me tunneme oma õige tee ära

Lisa kommentaar

Email again: