Tõlkes kaduma läinud ehk millal naine ja mees üksteist ei mõista

Kindlasti olete elus kogenud olukorda, kus tajute, et miskit on teie vahel, sina räägid ja teine räägib, aga kohale justkui midagi ei jõua. Tajute omavahel anomaalset distantsi, kus teineteise tunnetus on kaduma läinud.


Kas tõesti on armastus kaduma läinud? On see miski, mis juhtub varem või hiljem iga paariga? Rutiin? Vastus on ei.

Seda nähtust saab vaadelda maiselt aga ka metafüüsiliselt. Maiselt vaadatuna on meil raskusi omaenese ninast kaugemale nägemises, oma õiguse ja tõe tagaajamises, oma vaatenurga õigemaks pidamises, määrdunud klaasiga, millest me läbi ei näe. Me näeme teises oma määrdunud osi. Me ei suuda ise omaenese teelt eest ära tulla ning omistame enda suutmatuse oma partnerile.

Paraku ei ela me asjade maailmas. Kõik nähtused, mis füüsilises maailmas eksisteerivad ja tulevikus saavad eksisteerima, on olemas peentasandil informatsioonina, kus siis inimene mitte ei tule millegi peale või ei leiuta seda, vaid loob teadlikult või teadvustamatult ühenduse selle informatsiooniga, laeb selle alla ja toob füüsilisse maailma.

Maailm tiirleb kahe asja, tähelepanu ja tõlgenduse, ümber. Tähelepanu tähistab energiat ning tõlgendus on see, kuidas, kui palju ja kuhu energiat suunatakse.

Mehe ja naise puhul räägime me paari ühisest energiast, igal paaril on see potentsiaal väga suur. Paraku ei suudeta seda võimalust tõeliselt realiseerida, vaid jäädakse nö normaalsele tasemele. Küsimus ei ole selles, kes ja kus te olete. Küsimus on energias (tähelepanus) ning selles, kuhu see läheb.

Nüüd jõuame otsapidi energiateabemaailma, metafüüsilisele tasandile. Nagu eelnevalt sai mainitud, saab probleem alguse alati meie oma sisemisest ebapuhtusest ehk sisemistest konfliktidest. Need on meie energiaväljas olevad konksud, kuhu saab kinnituda võõras energiaprogramm, mis hakkab (sõltuvalt muidugi programmi iseloomust) toimetama. See programm võib olla seotud mingi kindla isikuga või peenmaailma olenditega (tavaliselt mõlemad korraga).

Kui tuua antud nähtus võimalikult paljudele maakeeli mõistetavaks, siis kuidas aru saada, et miskit mäda on? Siin sõltub kõik inimese sensitiivsusest ehk millal miski nö inimese radari ekraanile jõuab. Kuna parasiitlike energiaprogrammide sagedus on inimese omast madalam, tuhmistub inimesel kõigepealt oma mina tunnetus, kus inimene tajub, et tal ei ole kontakti iseendaga. Õhustik inimese sees ja ümber muutub tuntavalt närvilisemaks, suhted tavapärasest palju nurgelisemaks. Energiakadu, väsimus millest hiljem võib kasvada välja ükskõiksus ning apaatsus, depressioon. Ühel või teisel moel hakkavad inimese ellu tagasi ilmuma inimesed minevikust, kelle eluvibratsioon on madal või sagenevad inimestel märgatavalt kokkupuuted parasiitlikult käituvate inimestega, kellel puuduvad enesel piirid ning kes ei taju teiste piire.  Kui inimesel esinevad füüsilises kehas parasiidid, on see alati märk parasiitlike struktuuride olemasolust energiateabelisel tasandil. Kõik samad asjad kehtivad ka ärimaailmas, kus energiakadu tähendab rahavoo vähenemist, halbu tehinguid, ärilist ebaõnne jne. On ju ettevõttel nagu inimeselgi, oma teadvus.

Samas, kui meil ei oleks ühtegi sisemist nõrkust (konksu), ei pääseks mitte miski meile ligi. Me oleksime kõikvõimsad (see meie eesmärk ongi). Järelikult on iga vastandjõud meile tuult tiibadesse andev. Meil tuleb olla ainult tähelepanelikud ja vaimses nägemises teravad.

Needus, kaetus, kuri silm on reaalselt eksisteerivad nähtused. Põhjus, miks sellele tähelepanu ei pöörata, seisneb ebateadlikkuses, ignorantsuses ning reaalsuse olemuse mittemõistmises.

Naine ja mees peaksid ühisvälja (ja endid) puhastama regulaarselt. Oma energiateabelise struktuuri eest tuleks hoolt kanda samamoodi nagu oma füüsilise elamise eest – tolm tuleks tõmmata ära mitte ainult nähtavatelt pindadelt, vaid ka voodi alt ja diivani tagant. Eriti on see vajalik juhtudel kui teil on sotsiaalselt suur mõju ning te olete avalikkusele pidevalt nähtavad.


NB!
Otsustasime tulla rohkem sotsiaalmeediast välja ja jagada teiega infot meie tegemiste kohta, aga ka meie kirjutisi ning audiomaterjale (sh materjale, mida me avalikult ei jaga), sagedusega kord kuus e-maili teel. Kui soovid meilt e-kirja oma postkasti, anna sellest märku kirjutades elli@kaksikleek.ee.

Eelmine
Ülemised ja alumised veed
Järgmine
Kõrgema ühendamine maisega

Lisa kommentaar

Email again: