Sildid:

Õnnista seda mida teed

Õnnistamine kui rituaalne tegevus võiks olla integreeritud oma igapäevasesse ellu.

Sa lihtsalt ei lähe ja ei tee midagi, vaid enne tegema asumist õnnistad seda, mille kallale asud. Palud, et oleksid juhatatud ning kõrgemalt poolt inspireeritud.

Sa lihtsalt ei astu liitu kellegagi, vaid sa õnnistad seda ühendust. Sa lihtsalt ei ela oma elukaaslasega koos, vaid hommikuti õnnistad oma suhet – "meie ühine ruum on puhas ja kuulub vaid meile".

Sa lihtsalt ei söö midagi, vaid õnnistad seda toitu. Kui oled keset sagimist ja on juhtunud nõnda, et sul tuleb koheselt tegutseda, ei peaks viivitama, vaid tuleks paluda "et mu mõtted, sõnad ja teod on juhatatud ja ma tegutsen rahus".

Laste pärast muretsemise asemel anna neile oma sisemine heakskiit. Viimane ei tähenda seda, et edaspidi käib elu lapse taktikepi all. Heakskiit antkse lapse olemusele, mitte ilmtingimata tema käitumisele või soovidele. Eriti hästi toimib see siis, kui nad on juba suured ning elavad oma elu. Isegi kui vahemaa on suur, mõjub see neile alateadlikul tasemel. Sisemine heakskiit on tegelikult ainus ja kõige olulisem asi mida vanem oma lapsele anda saab. See vaimukingitus kaalub üles kõik maised kingid.

Mõnikord kardame me otsuseid vastu võtta ja viivitame. Kui on võimalik viivitada, on hea magada öö ära ning siis võtta otsus vastu. Paljud inimesed lahendavad unenägudes oma elu sõlmpunktid ära (ja on inimesi, kes käivad teiste unenägudes asju lahendamas) või saavad küsimustele metafoorsed vastused ning hommikul ärgates on selge teadmine olemas.

Õnnistamisel võib kasutada ka ristimärki. Ristimärk on kaitsesümbol ning seda võib kasutada auto, maja, ruumi, projekti kui ka inimese peal. See muudab olukorda, energiat. Paljudel asub ristimärk nende energiainformatiivses väljas, see annab inimesele lisakaitstuse negatiivsete mõjutuste vastu.

Eelmine
Elu katkestamine toob järeltulevatele põlvkondadele palju kannatusi
Järgmine
Eneseteostusel on kahte sorti vilju

Lisa kommentaar

Email again: