Millest alustada probleemide lahendamisel elus ning suhetes?

Järgnevalt kuus aspekti, millele tuleks tähelepanu pöörata.

TÕSTA OMA VIBRATSIOONI EHK INFORMATIIVSET SAGEDUST. See on esimene asi, millest me klientidega töös alustame. Tavaliselt on inimesed ennast ise oma mõtlemisega kinni jooksutanud, kui tõsta neid kõrgemale hargnevad ka probleemid lahti. Inimene kogeb kõrgendatud energiat ning kogeb ja näeb asju teises valguses, leiab uue hingamise. Tema suhetes ning elus hakkavad asjad taas liikuma.

MÄÄRATLE PRIORITEEDID NING OMA ROLL. Millele on koondunud sinu tähelepanu? Kuhu kaob sinu aeg? Mille arvelt sa midagi oma elus teed? Millised on sinu tõelised vajadused, hingelised igatsused? Millised on sinu eluülesanded? Sinu missioon? Kui sul on teada oma tee, siis on sul ka lihtne öelda kõigele kõrvalisele "ei". See on endast lugupidav tegu ning loob pikas plaanis häid ning selgeid suhteid, isegi kui mõni inimene sinu öeldud ei-d alguses isiklikult võtab.

Ükski suhe ei saa toimida kui mees ei teadvusta oma rolli ning ülesandeid, samuti naine. Omatakse umbmäärast ettekujutust "ideaalsest" suhtest, ollakse olemasolevas rahulolematud, samas ei julgeta ka midagi muuta, sest jumal teab, mis siis veel tulla võib või juhtuma hakkab.

KAARDISTA EMOTSIONAALSED PÄÄSTIKUD JA TEGELE NENDEGA. Kui meie elu ühel hetkel emotsionaalselt pea peale läheb, on harva meil tegemist täiusliku tormiga ehk üldjuhul ei puhu tormituuled korraga mitmes aspektis meie elus, vaid meile tundub see nii. Kaardista see aspekt ning ära lase ühel asjaolul kogu tervikut turbulentsi, sõlme viia. Tea, et kui miski on esile kerkinud, siis on see tulnud selleks, et laheneda. See pole lõpp, vaid tervenemise algus.

OTSI NEUTRAALSET NÕUANDJAT VÕI MENTORIT. Tavaliselt me ei tea, mille sees me oleme, meil on raske iseennast näha. Sõbrannad ja sõbrad ei pruugi olla meie suhtes adekvaatsed. Selleks, et saada päriselt head ja ausat tagasisidet, peab too inimene olema sinu suhtes neutraalne. Tegelikkuse nägemisel ja selle vastuvõtmisel on tervendav jõud. Taha näha tõde!

MUUDA IGAPÄEVAHARJUMUSI. Meil kõigil on omad väljakujunenud mugavustsoonid, oleme harjunud olema nii ja mitte teisiti, kuni pisimate detailideni välja. Stabiilsus suhetes tähendab tänase päeva standardite järgi tegelikult mandumist. Väga harva on nii, et suhtes on mõlemad pooled vaimses arengus ja võimekuses ühes ja samas punktis. Tavaliselt läheb üks ees ning teine, ideaalis, peaks sellele arengule järgnema, ka siis, kui ta täpselt ei mõista või aru ei saa, milleks see vajalik on. Muuda midagi, kasvõi detaili aga tee seda, siis kasvab su energia.

SÜVENDA HINGELIST PUHTUST. Vaimsus ei ole elustiil või moeröögatus. See pole vooluga kaasa minemine, vaid voolu tekkimine iseeneses. Ei loe tegude suurus, vaid kavatsus ja puhtus tegude taga. Palveta, söö palju värsket, karasta oma keha, ela looduses, mõtle paindlikke mõtteid ja anna iseendale andeks.

Lõpetuseks. Maal ei ole valu, mida taevas tervendada ei suuda. Kui sa oled jõudnud oma lugemisega siiamaani, siis tea, et pelgalt lugemisest on vähe kasu. Tuleb astuda päriselt samme. Julgust ja jõudu sulle!


Eelmine
Me tunneme oma õige tee ära
Järgmine
Kuni surm meid ei lahuta

Lisa kommentaar

Email again: