Sildid:

Mees reageerib sellele, mida naine hinges kannab

Sellel postitusel on 1 vastus

Naine, mida enam kasvab sinu sisemine turvalisus, seda tervemaks muutub sinu lähisuhe ja elu tervikuna.


Kui oled elus kogenud suurt ebaturvalisust ja kannad seda oma hinges siiani, siis see vormib neid kogemusi, mille osaks sa elus saad. Kannad enda alateadvuses hirme, ebaturvalisust - koged seda ka oma elus. Teadvustades oma hirme, tunnistades neid, toimub tervenemine, vabanemine, ja sinu vaimne kandevõime naisena kasvab seejärel.

Kõige elava ema on ülimalt puhas, täielik naiselikkus, ta on armastus ning igal hetkel selle kehastus. Mida allaheitlikum naine on, seda suuremad on tema sisemised võimalused. Oma enese saatusele vastu punniv naine eitab iseennast ja kannatab seeläbi. Elule alistuv naine on eluvoolu poolt kantud. Alistudes kerkib inimhinges esile sügav vaimutarkus, alistudes tuleme enesesse. Võideldes, midagi tõestades või nõudes, lärmates ja praalides oleme enesest väljas, kuid ka seal on vaja ära käia, selleks, et teada saada, mida tähendab iseeneses kohal olemine. Läbi vastandite õpime tundma oma terviklikkust.

Naine, sinu mees reageerib sellele, mida oma hinges kannad. Kanna oma hinges andunud igatsust oma armastatu järele ja tunne vaikset rõõmu oma südames temaga liidu osas – see hoiab armastuse toidetuna. Naine, sa oled armastuse allikas ja et sa ei sulguks ega ära ei kuivaks, tuleb sul iseendaga igapäevaselt tegeleda.


Eelmine
Naine, ära kaeble. Usu oma mehesse!
Järgmine
Vali vaikus ja puhtus – siis on keha lõdvestunum ja elu voolab vabamalt

1 vastus

.... terje, 6. september 2020

Lisa kommentaar

Email again: