Me sünnime ümber

Siin maailmas kõik kogu aeg muutub ja mida enam aastaid me siin elanud oleme, seda selgemalt teadvustame, kuidas elul on meiega omad plaanid ja see ei allu meie madalama mina kontrollile.  

Kui aga usume, et kõik see, mille osaliseks saame, on meile hea, siis seda ta ongi. Igast olukorrast elus on palju õppida. Kui inimene kannab eneses teadmist, et ükskõik mis tema elus ka ei juhtuks, et kõik läheb päeva lõpuks hästi, siis pole tema jaoks ületamatut.

Lõpetades vastupanu olemasoleva osas, kogeme kergendust. Et hirmudest mitte hulluks minna, tuleb vabaneda ettekujutustest, nagu võiks see maailm olla teistsugune, kui see on. Kõik, mille osaliseks saame, sunnib meid sisemiselt kasvama ja uueks saama. Ohu eest põgenemisel ei ole mõtet. Kui kogeme ebaturvalisust, siis ei pea me kusagile mujale minema, et tunda end turvaliselt. Turvaliselt saab hakata end tundma just seal, kus me parasjagu oleme, kui loobume püüdest kontrollida oma elu ise.

Iga kord, kui te kedagi või midagi süüdistate selles, mis teie elus toimub, annate te ära kogu oma väe. Ohvrirollist tuleb välja tulla ja ükskõik kui suurte raskustega vahel ka tegemist ei oleks, me saame kõike oma elus kasutada selleks, et saada tugevamaks, paremaks ja puhtamaks.

Kõrgema mina positsioonilt vaadelduna on kõik see, millega inimestena oma eludes maadleme, lihtsalt üks tühja-tähja pärast vaevlemine. Olles kontaktis tõeliselt olulisega, saame suhtuda kõigesse oma elus kergelt ja sügava usaldusega. See, kes suudab õige koha peal elus minna lasta, saab seda teha vaid tarkusest, mis voolab ühendusest elumüsteeriumi tuumas olevaga. Iga kriis muudab armastuse sügavamaks kui näete selles võimalust leida õnnistust ja jõudu, mille olemasolust teil polnud aimugi.

Eelmine
Vastsündinu
Järgmine
Ära lase ühel aspektil mõjutada tervet elu – sea endale sisemised piirid

Lisa kommentaar

Email again: