Kuidas eristada tõde ebatõest?

See nõuab meilt pisut rohkemat kui lihtsalt informatsiooni söömist valimatult. Selleks, et eristada tõde valest, tuleb õppida lugema infot olemuslikult tasandilt.

Hirmuga on see lugu, et energiateabelisel tasandil on ta nagu pakend, millel on hirmutav välimus, seest on ta aga tühi. Jah, hirm on seest tühi. Selleks, et selline kogemus saada, tuleb muidugi julgeda tema sisse minna. Siin maailmas on kõik informatsioon ja kõik toimub selle ümber. Kui info edastatakse, siis on oluline mida vastuvõtja sellega teeb, sest info on laine. Inimene on kui raadiosaatja ja oluline on see, mida see raadiosaatja ise omakorda edasi annab. Mingis mõttes kontrollid sa kõike ja teisalt jälle mitte midagi. See on paradoks. Lõdvestu sellesse kes sa oled ja kus sa oled.

Me ütleme sulle ühte – ära karda, usalda oma sisetunnet. Kuidas käituksid sa praegusel hetkel alateadlikult? Mõtiskle selle üle, tunneta.

Kuidas siis eristada tõde ebatõest? Esiteks on tõe energiaväli tugev, valetava inimese väli on väike ning tuhm, tal puudub vägi ehk vale vajab palju korduseid, et näida sama tugev kui tõde (sealt ka lause "Tõde teeb meid vabaks" – teebki, sest inimese väli suureneb, mitte ei tõmbu kokku). Kui sa näed kedagi rääkimas, siis ära kuula seda, mida ta räägib, vaid taba tema olemust, see on alati palju kõnekam. Kehakeelt on võimalik õppida, olemust aga ei saa kuidagi ära peita. Energiaväli räägib inimese kvaliteedist.

Teiseks. Vale otsib autoriteeti ja teeb tööd, et veenda, nii meie sees kui ka väljas. Tõde autoriteeti ei otsi, ta ise on seda. Tõe lainetus ei veenna, ta lihtsalt on see, mis ta on.

Kolmandaks. Vale paneb uskuma, et tervikus on ebakõla ehk tervikut kui sellist üldsegi ei eksisteeri. On osad, ja mõned osad on ohtlikumad kui teised. See on kõige suurem ja kõige vanem vale. Tõde teab, et inimene sisaldab kõike ja sisaldub kõiges.

Eelmine
Ülendumine läbi kannatuse
Järgmine
Elu täna ja homme

Lisa kommentaar

Email again: