Sildid:

Kriisi kvintessents

Alateadvuse allhoovused endiselt puhastuvad ja inimesed valivad erinevaid strateegiaid, kuidas sellega toime tulla.


Peagi on käes hetk, kus sisemised ebakõlad tõusevad massiliselt inimese pindmistesse vetesse ja inimene kohtub oma seesmiste deemonitega. Need deemonid äratavad su üles. Lähiaegadel on suured ülesanded kõigil, kes tegelevad teiste inimestega (terapeudid, hingehoidjad, vaimsed nõustajad, psühholoogid jne).

On anomaalia – pealtnäha justkui ei ole midagi, samas tajutakse ära, et miskit on õhus ja kõik ei ole endine. See ongi seesmise alateadvuse laine tõus pinnale. Pealtnäha puudutab kriis justkui materiaalset tasandit – tegelikkuses on väljakutsed seotud hingetasandiga (psüühikaga). Alateadvuse tasandite kiire tõus "pinnale" päädib sageli ärevus- ning psüühiliste häiretega. Oma osa mängib siin ka elektromagnetiline kiirgus. Viimase mõju on võimalik neutraliseerida oma aura tugevdamise kaudu. See on praegu vägagi nõutav. Lisaks aitab see püsida keskmes ning ei lase kukkuda hirmude tasandile. Sellist olukorda, kus kollektiivselt tehakse inimeste alateadvuses reset, ajalugu ei tunne.

Peate aru saama, et peamine mäng toimub informatiivsel tasandil. Eraldi füüsiliselt ei eksisteeri midagi. Kui sa oled harjunud terve elu otsima turvalisust ja (enese)kindlust välisest, siis nüüd tuleb see sul üles leida enese seest. See on peamine, mida sinult nõutakse praegusel hetkel. Kui väline tõmbub kokku, peab sisemus laienema.


Eelmine
Terveks saamine
Järgmine
Kuidas seilata tundmatutes vetes?

Lisa kommentaar

Email again: