Kõik võtmed on sinu käes

Selleks, et neile võtmetele ligipääs leida, tuleb meil endid seesmiselt vabaks anda.

Meie aura on teatud kindlat värvi, täpsemalt öeldes kindla värvikombinatsiooniga. See pole juhuslik. Need värvid räägivad meie sügavatest talentidest, mis on avaldumisvalmis, aga ka meie puudustest. Läbi närvikeskuste jõuab see info lihasse ja luusse ehk meil on võime seda kõike teadvustada. See teadvustamine on alati intuitiivne, mitte ratsionaalne. Ratsionaalne teadvustamine toimub välise informatsiooni alusel, intuitiivne sisemise info põhjal. Nüüd jõuamegi inimeseks olemise kõige keerukama osa juurde – meil tuleb eristada väline info sisemisest informatsioonist, sest sellest sõltub meie tegude ajend, elu mõte (või mõttetus), kutsumus või kutsumusetus.

Aga see pole veel kõik. Sisemise info puhul tuleb meil hakata õppima tundma meie alateadlikku tasandit, seal olevaid mustreid/programme ja ülekandeid. Me ei sisalda ainult meid ennast, vaid seal on omajagu esivanemate aga ka rahvusest tulenevaid mõtteprogramme ja ka ajastu mõtteprogrammid, mille me oleme kujundanud oma ego osaks (ebategelikkus). Tegelikkus on meile tunnetuslikus võtmes alati kättesaadav (aimdus, tunne, soov, tahe) ning siis on selle tegelikkuse ristumine ebategelikkuse ehk ego tasandiga. Seal asetsevad mõtteprogrammid ongi meie torpeedod. Seal ongi need kurikuulsad nähtamatud takistajad – me soovime, tunneme ära ja sealsamas on ka jõuetus, mis meid tagasi, kinni hoiab. Sellest ka väljendus, et vaid inimene ise saab ennast takistada.

Mida tähendab enese seesmiselt vabaks andmine? Meie programmid (sealhulgas vanematelt ja suguvõsalt saadu) ehk ebatõed asetsevad meie eeterkehas, viimane on meie füüsilise keha ülesehitaja, füüsilise keha korrapäratuse põhjuseid tuleb sealt otsida. Esimene samm seesmise vabanemise poole on anda andeks iseendale ja teistele. Seda tuleb teha täie pühendumisega, selleks tuleks võtta päeva siseselt eraldi aeg. See on midagi, mida ei saa teha pelgalt mentaalselt, vaid hingeliselt. Andeks andmine töötab sügavatel sisetasanditel ning esmalt võib selle mõju jääda väliselt märkamatuks, aga see töötab. Meistrid oskavad alandliku soovimise kunsti.Eelmine
Kuidas seilata tundmatutes vetes?
Järgmine
Ülemised ja alumised veed

Lisa kommentaar

Email again: