Sildid:

Käest kinnihoidvad lõpp ja algus

Mida see elu meilt on nõudnud ning, millised on olnud need armuannid, mille osaliseks oleme saanud? Mida me oleme õppinud, mille võrra targemaks saanud?

Hetkel maailmas toimuv mõjub meile kõigile alateadlikul tasandil sõltumata inimese positsioonist, lähtepunktist, võimalustest ühiskonnas. Käes on suur puhastumise aeg ja just nüüd tuleb meil süvendada usku paremasse homsesse. Toimuvad suured muutused iga inimhinge sügavikes ja meie ühisloomingus.

Kõik, mis on oma aja ära elanud, laguneb tagasi algosakesteks. Selliselt saab vanast uus ja seda protsessi ei tuleks meil karta vaid usaldada lapseliku põnevusega sügavas rahus ja ilus. Iga hetk on järgmise jaoks vajunud igaviku varju ja see on elu loomulik voolamine, millele vastupanu osutamine kulutab inimest ennast. Millegi lõpp on sealsamas millegi algus. See, kas see uus saab olema parem, sõltub meist, kas me tõuseme nüüd sisemiselt kõrgemale tasandile või kukume alla tagasi. Põrgu ja kannatused on vaid meeleseisund, teatud teadvustasandi avaldumine. Paradiis, puhas elu ning õitseng, avaneb samuti läbi teadvustasandi meis enestes.

Me kõik oleme kehastunud vaimud ja kõik teenib kõrgeimat. Alati on neid teadvusi, kes on sellega kontaktis ja on ka neid, kes on õndsas teadmatuses või teadvustatud põrgus, aga see miski elab meis kõigis. Inimkonnana tuleb meil astuda samme tagasi selleks, et näha, kus me eksinud oleme olnud ning, mis meil tuleb olla, et avalduda saaks uus võimalikkus.  Kui inimesed tahavad muutust, ükskõik kas isiklikus elus või laiemalt, tähendab see seda, et vana elu samamoodi jätkuda ei saa. Sellest viisist, nägemusest, sellega seotud väärtushinnangutest tuleb enese sees lahti lasta. Jah, sellega astume me tundmatule territooriumile kuid just teadmatus teeb meid tõeliselt elavaks, otsivaks ning avatuks kõikvõimalikkusele.

Peagi on käes aasta 2020 viimane kuu, see on parim aeg teha tagasivaateid ja kokkuvõtteid möödunud aastast ja elust üldse. Mida see elu meilt on nõudnud ning, millised on olnud need armuannid, mille osaliseks oleme saanud? Mida me oleme õppinud, mille võrra targemaks saanud? Kas me igaüks oleme endist tõeliselt parima andnud ja seda kogu oma elu ulatuses? Mis on osutunud tõeliselt oluliseks ja, mis on selle valguses täiesti tühine? Selline eneseanalüüs aitab häälestuda uueks algavaks aastaringiks.  

Eelmine
Vägivald meie sees
Järgmine
Vabaduseni tuleb jõuda eneste sees

Lisa kommentaar

Email again: