Homne toob värske hingamise

Surutis, mis viimased nädalaid inimesi on vorminud, kaotab oma jõu ja inimkond astub suurema hingeenergiaga sammu edasi.


Meie isiklik ülesanne on hinnata ümber oma senised eelistused ja prioriteedid, tuleb liikuda teele, kuhu see protsess meid individuaalselt suunanud on. Ja kui me seda ei märka või oleme segaduses, peaksime rahunema ja paluma juhatust. Tupikteid ei ole elus olemas. Peame uskuma, et ettehoolitsus toimib (ja see tõepoolest nii on).

Ja uut valikut ei tuleks teha hirmust, vaid sellepärast, et meilt oodatakse sügavamat vaimsust, uut kvaliteeti. Selleks, et see sünniks, oli meil vaja kogeda tugavatoimelist vastandjõudu, sest ainult nõnda sünnib sügavam hingetarkus. Igalühel meist on oma aeg millal ärkame, millal kutse meis helisema hakkab. Ja kui see kord juhtunud on, ei vaigista seda miski. See ongi elu!

Kui me vaatame siit homsesse päeva, siis see olukord on toonud ja toob paljudele värske hingamise. Kui inimene nüüd selles homses millegi juurde asub (idee, projekt, koostöö vms), siis tehakse seda palju suurema hingeenergiaga ja inimeste teadvusesse tekivad hoopis teistsugused ideed ja nägemused, mis muidu ei oleks saanud tekkida, ja see on selle praeguse aja kõige kõrgem kingitus.

Inimesed, kes ühel või teisel põhjusel on siit maailmast lahkunud, on pidanudki seda tegema. See ei ole olnud juhuslik, isegi kui see nõnda näib. Igal inimesel on individuaalne eluplaan, vajalikud õppetunnid, mida tuleb läbida aga ka õppetunnid, mida antakse oma lähedastele läbi siit maailmast lahkumise.

Homses päevas tuleb inimestel, ühingutel, äridel, seltsidel seista julgelt ja rahumeelselt oma õiguste eest ning ei tohiks hirmuga kaasa minna ja leppida edasiste püsivate struktureeritud piirangutega. See eeldab inimeste, ühingute ja äride omavahelist koostööd. Kui see nii saab olema, siis saab võimalikuks see, et inimeste individuaalne vabaduse aste kasvab ja see mõjub inimestele kui sahmakas värsket õhku umbsesse tuppa – tekib uus lootus. Ärge kartke, püsige keskmes, muutke oma vaatenurka olukorrale ja olge valmis tegutsema.


Eelmine
Valik kitsa ning laia tee vahel
Järgmine
Terveks saamine

Lisa kommentaar

Email again: