Sildid:

Elu on hingekool milles on vajalikud õppetükid

Kui tavapärane eluolu on segi paisatud, on oluline meeles hoida, milles elu seisneb – see on hingekool, milles on kõigil omad õppetükid lahendada.

Kui inimene ei ole just ülemäära hirmunud praegusel hetkel, siis võib tajuda, et vaimne maailm on astunud meile mitu sammu lähemale. See on sõna otseses mõttes füüsiliselt tajutav. Selleks, et sellisesse tajumisse jõuda, tuleb tulla välisest infomürast välja, eemale. Seda võib olla raske teha, sest inimene on ennekõike loov alge ning loomise printsiibi üks osa on uudishimu. Küsimus on kogu aeg sinu tähelepanul – kus see püsib ja mida ta toidab. Seal, kus on tähelepanu, on energia, seal, kus on energia, on jõud. On vaja sisemist otsust tuua see jõud enda sisse tagasi ehk väestada oma olemust ning läbi selle lood sa enda isikliku turvalisuse. See on üks ja ainus turvalisus, mida üks inimene enesele üldse luua saab, kõik muu on vaid illusioon sellest.

Hetkel kultiveeritakse uudiste kaudu maksimaalset hirmu, viimane aga mõjutab inimese energiavälja. Kui väli väheneb, nõrgeneb ka füüsilisel tasandil immuunsus. Inimese peamine tööriist on tema väli, kui väli on korras, sellel ei ole mõjutusi, ei juhtu inimesega mitte midagi.

Kui inimene tuleb teraapiasse vastuvõtule, siis mõnikord on ainus asi, mis inimest mõjutada-tervendada saab, on olukorra negatiivne võimendamine, tegeliku valukoha nähtavale toomine ilma ilustamata. Preagu on kollektiivselt sama olukord – kui hirm on maksimaalne, on ka vabanemine siinsamas. See, kas me soovime seesmiselt vabaneda või jääme oma hirmudesse kinni, on meie vaba valik. Meil tuleb tõsta oma tajupunkti, kui me viime selle kõrgemale kehalisusest ehk kui me suudame hakata tajuma endid kui vaimsed olendeid, hakkame ka olukordi vaatama teise nurga alt.

Inimene on osa kõigest ja kõik on osa inimesest. Ei ole vaja karta, sest elu on igavene. Ole rahulik, sul on oma elu plaan ning läbitegemist vajavad õppetunnid. Too oma tähelepanu sellele, tunneta, mida vaja teha on ning tee seda.Eelmine
Igaüks teenigu oma andega
Järgmine
Alateadlikes vetes peidus olnu tuleb nähtavale

Lisa kommentaar

Email again: