Elu katkestamine toob järeltulevatele põlvkondadele palju kannatusi

Olemasoleva elu raskuste põhjused peidavad end minevikus – sugupuus. Varem või hiljem jõuab inimene suguvõsas peituvate anomaaliate teadvustamiseni omaenese elus. Teadvustamine algab eluraskustest, millega inimene kokku puutub ja millele ei näi lahendust olevat.

Üks suurimaid taakasid, mida üks inimolend kanda saab, on elu katkestamisest sündiv koorem. Elu katkestamisel (mõrv, abort, enesetapp) laskub inimese peale teatud sorti energeetiline vari, mida pole võimalik niisama puhtaks pesta ega ära kaotada. Sellega loob inimene iseendale kannatusi juba olemasolevas elus ning see pärand kandub suguvõsas edasi ja selle vilju maitseb inimene kindlasti oma tulevastes inkarnatsioonides. Ülekanded toimuvad üle põlvkonniti ning mineviku mõju on salvestunud alateadlikule tasemele.

Kuidas taak järeltulevastes põlvkondades avaldub? Iga inimese lugu on individuaalne, oma teatud varjundiga. Kuid kui üldistada, võib täheldada järgmist:

  • psühhoosid, probleemid närvidega

  • raskendatud liikumine, üldine seletamatu jõetus (sealt osaliselt ka nn lumehelbekeste vähene suutlikkus)

  • viljatus selle kõige mitmekesisemas tähenduses

  • probleemid alakeha liigeste ja luudega

  • järsud, suured tagasilöögid elus

  • ootamatult ilmuvad ja raskesti ravile alluvad haigused

Iga tegu tähendab vastutust. Karma tekib nii mõrvaril kui ka mõrva tellijal. Igal inimesel on valikuvabadus ja ta saab otsustada, mida ta teeb ning mida mitte. Just viimane seobki inimest tema tegude tagajärgedega. Kui inimesel puuduks vaba valik, ei saaks karmaseadus kehtida.

Suurim karistus hingetasandilt vaadatuna, mida inimene kanda saab, on see, et ta ei saa ennast siin maailmas teostada - tema olemus ei saa siin maailmas avalduda või on tema tegevus raskendatud, piiratud, viljatu.

Eelmine
Kuidas toimida juhatatult ehk kõrgema tahte avaldumine meis (2)
Järgmine
Õnnista seda mida teed

Lisa kommentaar

Email again: