Armastus ravib kõik

Armastusel on kõige tugevam jõud siin maailmas. Armastus mõjub täielikult tervendavalt. Armastus suudab ravida kõik.


Armastus toob taeva maa peale. Armastus on igavene õnnistus. Armastus on lõputult tugev ja kõike läbiv. Armastus on võit. Armastajad on võitjad elus. Täpselt nii sügavalt kui sa oled armastanud, sa oled tundnud inimhinge looja ilu. Kes on valinud iseendas armastuse, see on vabanenud täielikult – ta on vaba vaimus ja kõigis tema avaldumise vormides. Kõik seisneb armastuses. Ja kõik laguneb sellest eemal.

Sa tead, mis tähendab armastus, kui oled valmis andma ära kõik, mis sul on, selleks, et saada olla armastuses oma armastatuga. Sa tead, mis tähendab armastus, kui oled valmis surema oma armastatu eest. Armastajad on igal hetkel valmis alandlikult tooma ohvreid armastuse nimel.

Miks me sellest kirjutame? Sest see on midagi, mida inimhingedel tuleb siin ja praegu teadvustada, et selles osas iseendasse ja ellu veel enam süveneda. Kõik, kes oma elus midagi otsivad, need otsivad tegelikult vaid armastust, tihti nad lihtsalt ise ei teadvusta see tähendab ei näe seda. Armastada tuleb iga päev rohkem ja veel rohkem, sügavamalt ja veel sügavamalt. See, kes on püüdlik armastuses, liigub jõudsalt edasi elus ja kõiges loomingus. Armastus on valik – kõigile kuuluv võimalus, jumalik kingitus meie endi hinge sügavikes. Eluarmastuse leidmine seisneb alati meis enestes - kes otsib see leiab.

Armastajatel pole mahti elu tühiasjadeks, nad on haaratud kosmilisest ilust siin maailmas, üksteises ja iseendas, kõik muu selle kõrval kahvatub ja hajub kõiksuses. Armastajate elus valitseb täielik jumalik kord. Tark külvab elus iga oma mõtte, sõna ja teoga armastust – ta avab elutõdesid. See, kes armastab, on igavesti armastatud. See, kes ei armasta oma elus, ei tea, et ta on tegelikult alati armastatud olnud – ta on siis teel, jõudmas veel.

Armastus on kõik. Armastus on kõik, mis on. Armastus on kõik, mis meil üldse tegelikult on. Armastus on kõik, mis meil alati olnud on ja igavesti olema saab. Armastus on ainus tõde.

 

 

 

 


Eelmine
Tegelikkuse tervendav vägi
Järgmine
Ärge alluge hirmule, vaid kasvage usus

Lisa kommentaar

Email again: