Sildid:

Armastage üksteist

Selleks, et armastada, tuleb kõigepealt eest võtta kõik maskid. See nõuab julgust olla täiesti alasti, haavatav  ja seda kogu oma olemusega.

Hirm mõjub eraldavalt, lõhestavalt, armastus aga alati ühendavalt. Me kõik oleme tulnud erinevaid teid pidi aga me kõik oleme tulnud ühest ja samast, me kõik oleme ühest ja samast ning me kõik püüdleme oma hingesügavikes tagasi sinna, kus on meie päris kodu, ühendusse oma tõelise olemusega.

Selleks, et armastada tuleb kõigepealt eest võtta kõik maskid. See nõuab julgust olla täiesti alasti, haavatav  ja seda kogu oma olemusega.

Hirm on tegelikult illusioonimeistrite kätetöö. Tõeliselt, meil ei ole mitte midagi karta. Lähtudes igavikulisest on kõik lihtsalt see, mis ta on. Püüa vaadata kõigele oma elus selliselt, et sa ei anna sellele sisemiselt hinnangut, laengut ja sa hakkad nägema kõige olemust näilise taga. Me ei tohiks lasta end eksitada ajalisest. Aegruumis on kõik kaduv. Ajalised nähtused on ajatu valguses kõik ilusad ja head.

Kui me näeme, et kellelgi on end raske avada heale, ilule, siis saame tema avanemist toetada vaid läbi armastuse. Kui inimene on elus saanud palju külma, siis vajab ta aega ning selles ajas rohkelt armastust, et üles soojeneda. Inimene avaneb valguse käes justnagu lilleõis ja mida enam ta seal täitub, täiustub, küpseb, seda magusamaks muutuvad tema hilisemad viljad. Kibedaks muutub inimene elu jooksul kui ta ei alistu heatahtlikkusele eneses. Selleks, et heatahtlikkus saaks esile tõusta, tuleb tunnistada, teadvustada kõik ebapuhas, mis takistab, varjutab tõelist hingepuhtust.

Eelmine
Pühendumiskunsti tuleb õppida
Järgmine
Miks sa siin maailmas oled?

Lisa kommentaar

Email again: