Sildid:

Ärge kartke!

Mida hullemaks läheb maailm meie ümber, seda enam peab meis sündima vooruslikkus, südamejõud, sest meie olemus ja teod ulatuvad vaimuilma välja.

Vooruslikkus sünnib meis mugavuse ja hirmude ületamise kaudu. Meie voorused on tihedalt seotud meie missiooniga siin maailmas.

Igaüks, tänasel päeval, peab läbi tunnetama oma elu, algusest lõpuni, mitte lihtsalt elama automaatrežiimil. Elu, isegi siis kui seda on üle 100 aasta, on vaid viiv. Selles viivus on meil kindlad ülesanded, meil tuleb need ära tunda, ka siis, kui maailm meie ümber segaseks läheb. Kui välised ilmingud meid ähvardavad, peab meie südamejõud kasvama. Ärgem unustagem, et näilise maailma algpõhjused sünnivad nähtamatus maailmas.

Saame endiselt öelda, et vaimuilm on tulnud inimkonnale kollektiivselt palju lähemale, loorid on õhemad kui kunagi varem. Küsimus on vaid, kus on inimesed oma tähelepanuga.

Reaalsus on inimteadvuse kollektiivne peegeldus kus iga üksiku inimese vastutus on ära tunda jõud, mis talle mõjuvad ja sealtkaudu vastutus mitte langeda eksitusse. See, mis maailmas toimub, on osaliselt ka meie looming. Me saame ennast maandada võimalikult lihtsat ning looduslähedast elu elades. Me võime elada selle maailma sees olles samal ajal selle kohal. See toob meie ellu teise perspektiivi ning sünnitab seeläbi teistsuguseid valikuid.

Üks viis, kuidas on sisemist jõudu kasvatada, on asetada parem käsi rinnale, vasak kõhule ning keskendududes luua helendav sõõr enese ümber ning samal ajal tunda tänu kõige üle, mis on ja mis tuleb. Samaväärne jõud toimib palvetades. Hea palve toimib kui sellesse sisenetakse rahus ja usalduses.


Vastuvõtt Eluring Terapeutikumis igal kolmapäeval, reedel ja laupäeval. Info ja registreerimine elli@kaksikleek.ee või kristo@kaksikleek.ee.


Eelmine
Lase lõvil lebada koos tallega
Järgmine
Börsipaanika ja kütusekriis horisondil

Lisa kommentaar

Email again: